Meist

 

Kuidas sündis idee?

 

Wooden Lifestyle OÜ on pereettevõte, mis loodi 14. novembril 2014. aastal Siim Kirsipuu ja Marje Kirsipuu poolt, eesmärgiga tuua moeteadlike inimeste ellu innovaatilist ja unikaalset Eesti disaini. 

Aastal 2013, kui oli plaanis osaleda järjekordsel puidualasel messil, soovis Siim teha "midagi", mis inimeste tähelepanu köidaks ja tal tekkis idee teha spoonist vest. Vesti valmides sai ta aru, et midagi oleks justkui puudu ja ta lõikas välja spoonist pika lipsu, kuid kuna lips hakkas kaarduma, siis ei püsinud see kenasti triiksärgil. Natuke mõtisklemist ja näppude vahel spooni painutamist, tekkis juhuslikult toode, mis meenutas puidust kikilipsu. Siim lisas puidust kikilipsule kangast vahedetaili ja nii sai see värvikama ilme ning oldigi valmis tähelepanu püüdma minema. Need kaks eset töötasid messil ülimalt hästi ja nii mõnegi inimesega saadi jutule tänu nendele esemetele. 

 

Puidust kikilipsude tootmiseni ei jõutud kohe. Enne toote turule tulekut tehti korralik turuanalüüs ning peale perenaise pealekäimise, pika kaalumise ja erinevate prototüüpide katsetamist, registreeriti  ettevõte, mis oli esimene Eestis, kes hakkas valmistama 3D puidust kikilipse.  

 

Kes me oleme?

Pildid / - 0224_Wooden_2015  

Pildid / - IMG_3497

 

3D puidust kikilipsu idee autor Siim Kirsipuu on tõeline puidufanaatik, kes on puiduga kokku puutunud terve oma elu.
Siim käis lapsena oma isa juhitud mööbli tootmisettevõttes praktikal ning sai sealt puidupisiku.

 

 

 

 

 

Puidust kikilipsude disainer Marje sai puidupisiku loomulikult Siimu käest ning on aastate jooksul paljude põnevate puitmaterjalidega kokku puutunud ning neid tasapisi tundma õppinud.

Marje vastutab puidust kikilipsude disaini ja tootearenduse eest ning juhib igapäevaselt väikest ja ägedat meeskonda, kes kõik oma positiivse energia ja panuse toodete valmimisse annavad.

 

 

 

Soovime, et iga meie klient kogeb oma uut puidust kikilipsu kandes unustamatuid, säravaid ja komplimente täis hetki. 


Wooden Lifestyle meeskond