Meist

 

Kuidas sündis idee?

 

Wooden Lifestyle on 2014. aastal asutatud pereettevõte, mille eesotsas on Siim ja Marje Kirsipuu. Ettevõtte suurimaks eesmärgiks on tuua moeteadlike inimeste ellu innovaatilist ja unikaalset Eesti disaini.

Wooden Lifestyle tõi esimese Eesti ettevõttena turule puidust kolmemõõtmelised puidust kikilipsud. Idee sai alguse juba 2013. aastal, mil puidufirma juht Siim pidi minema järjekordsele messile oma ettevõtet esindama. Et messiboksiga silma paista ja eristuda, tuli see muuta atraktiivsemaks ning Siimul tekkis mõte valmistada tammespoonist vest. Vesti valmides tundis Siim, et midagi on justkui puudu ja ta valmistas sinna juurde ka spoonist pika lipsu. Siim ei olnud tulemusega rahul, sest lips hakkas kaarduma ja ei püsinud triiksärgil sirgelt. Mõtiskledes ja sõrmede vahel spooni painutades tekkis juhuslikult kikilipsu meenutav kuju. Lisada tuli veel kangast vahedetail ja valmis saigi täitsa põnev kikilips.
Puidust vest ja kikilips said messil suure tähelepanu osaliseks ning mitmed külastajad uurisid, kust kohast tooteid osta saaks. Need tooted pakkusid palju kõneainet ning eesmärk oligi täidetud - tõmmata messiboksile tähelepanu!

Tänaseks on Wooden Lifestyle’st saanud elustiilibränd, mis annab inimestele võimaluse ennast väljendada läbi stiilsete ja unikaalsete aksessuaaride. Puidust aksessuaare on meie valikus nii meestele, naistele kui ka lastele. Lisaks puidust kikilipsudele valmistame puidust mansetinööpe, prosse ja märkmikuid ning loome pidevalt uusi ja põnevaid tooteid, et kliente rõõmustada. Puidust toodete kollektsiooni täiendavad kangast kikilipsud, pikad lipsud ning ilurätikud.

 

Wooden Lifestyle 3D puidust kikilipsud on kaitstud tööstusdisainilahenduse patendiga terves Euroopas ning nende kopeerimine on keelatud.

 

 

Kes me oleme?

Pildid / - 0224_Wooden_2015  

Pildid / - IMG_3497

Wooden Lifestyle’i eesotsas on Siim ja Marje Kirsipuu. Puidust kikilipsu idee peale tuli Siim, kes on tänaseks üle võtnud koos vennaga oma isa ja ema asutatud puiduettevõtte juhtimise. Tänu isale on Siim terve elu puiduga kokku puutunud ja on seetõttu tõeline puidufanaatik. Siimu pea on kui aaretelaegas ning alatihti võib teda näha uusi tooteid leiutamas. Puutöö on Siimu jaoks üheks suurimaks kireks. Siimu paelub puidu juures omadus, et peale puu maha võtmist elab see edasi ning on pidevas muutumises. Just see omadus ei lase puutööl kunagi igavaks muutuda. 

 

 

 

 

 

 

 

Siimu abikaasa Marje täiendab mehe ideid oma disainivaistuga. Marje sai puidupisiku Siimult ning on aastate jooksul paljude põnevate puitmaterjalidega kokku puutunud ja neid tasapisi tundma õppinud. Marje puhul on tegu äärmiselt ettevõtliku naisega, kes juhib kolme lapse kõrvalt ettevõtet ja ägedat meeskonda. Toodete disaini puhul hindab Marje kõige enam kvaliteeti. Lõplik toode peab olema stiilipuhas ning veatu. Sarnaselt Siimule lendleb ka Marje peas väga palju uusi ideid ja plaane.

Wooden Lifestyle bränd sai loodud tänu naise julgusele suurelt unistada. Kuigi alguses tundus mõte ettevõtte rajamisest pisikeste laste ja ülikooli õpingute kõrvalt utoopiline, on siiani kõik väga sujuvalt läinud. Naine ei löö risti ette millegi ees - kui tuleb mõte presidendile isiklikult puidust kikilips sünnipäeva kingituseks viia, siis saab see ka tehtud. Nii saigi näiteks president Toomas Hendrik Ilves enda lipsukogusse erilise täienduse!

 

 

 

Soovime, et iga meie klient kogeb oma uut puidust kikilipsu kandes unustamatuid, säravaid ja komplimente täis hetki. 


Wooden Lifestyle meeskond