Meist

 

Kuidas sündis idee?

 

Wooden Lifestyle on 2014. aastal asutatud pereettevõte, mille eesotsas on Siim Kirsipuu. Ettevõtte suurimaks eesmärgiks on tuua moeteadlike inimeste ellu innovaatilist ja unikaalset Eesti disaini.

Wooden Lifestyle tõi esimese Eesti ettevõttena turule puidust kolmemõõtmelised puidust kikilipsud. Idee sai alguse juba 2013. aastal, mil puidufirma juht Siim pidi minema järjekordsele messile oma ettevõtet esindama. Et messiboksiga silma paista ja eristuda, tuli see muuta atraktiivsemaks ning Siimul tekkis mõte valmistada tammespoonist vest. Vesti valmides tundis Siim, et midagi on justkui puudu ja ta valmistas sinna juurde ka spoonist pika lipsu. Siim ei olnud tulemusega rahul, sest lips hakkas kaarduma ja ei püsinud triiksärgil sirgelt. Mõtiskledes ja sõrmede vahel spooni painutades tekkis juhuslikult kikilipsu meenutav kuju. Lisada tuli veel kangast vahedetail ja valmis saigi täitsa põnev kikilips.
Puidust vest ja kikilips said messil suure tähelepanu osaliseks ning mitmed külastajad uurisid, kust kohast tooteid osta saaks. Need tooted pakkusid palju kõneainet ning eesmärk oligi täidetud - tõmmata messiboksile tähelepanu!

Tänaseks on Wooden Lifestyle’st saanud elustiilibränd, mis annab inimestele võimaluse ennast väljendada läbi stiilsete ja unikaalsete aksessuaaride. Puidust aksessuaare on meie valikus nii meestele, naistele kui ka lastele. Lisaks puidust kikilipsudele valmistame puidust mansetinööpe, prosse ja märkmikuid ning loome pidevalt uusi ja põnevaid tooteid, et kliente rõõmustada. Puidust toodete kollektsiooni täiendavad kangast kikilipsud, pikad lipsud ning ilurätikud.

 

Wooden Lifestyle 3D puidust kikilipsud on kaitstud tööstusdisainilahenduse patendiga terves Euroopas ning nende kopeerimine on keelatud.

 

 

 

Soovime, et iga meie klient kogeb oma uut puidust kikilipsu kandes unustamatuid, säravaid ja komplimente täis hetki. 


Wooden Lifestyle meeskond