Kättesaamine

OMNIVA Pakiautomaat

Paki saab välja võtta:  24 tundi ööpäevas
Pakk jõuab kohale:  Järgmisel hommikul (v.a pühapäev)
Pakki hoiame pakiautomaadis:   Kuni 7 päeva

 
Hind: 3,20 EUR

SmartPOST

Paki saab välja võtta:  Vastavalt kaubanduskeskuse lahtioleku aegadele
Pakk jõuab kohale:  Järgmisel päeval (saartel ülejärgmisel päeval) 
Pakki hoiame pakiautomaadis:   Kuni 7 päeva

 
Hind: 3,20 EUR

Omniva Kuller Pluss

  • Kuller Pluss on kullerteenus, mille raames edastatakse Saajale kullerpakk vastuvõtmise päevale järgneval päeval või järgneva kolme päeva (välja arvatud pühapäev ja riiklikud pühad) jooksul vastavalt Saaja soovile. Teenust osutatakse saadetiste kättetoimetamiseks füüsilisest isikust Saajale. Saadetiste kättetoimetamine toimub esmaspäevast reedeni kella 8.00–20.00 või laupäeval kella 8.00–16.00 vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele.
  • Teenust osutatakse üle Eesti. Pideva transpordiühendusega kindlustamata saartele adresseeritud saadetised toimetatakse kätte vastavalt transpordiühenduse sagedustele.
  • Kättetoimetamise aeg lepitakse Saajaga telefoni teel kokku või teavitatakse SMSi teel Saadetise staatusest postkontorisse või pakiautomaati saabumise päeval. Teenuse kvaliteedi tagamiseks on kohustuslik lisada Saaja telefoninumber.
  • Kui ettehelistamise käigus selgub, et kliendil pole võimalik saadetist vastu võtta üleandmise päevale järgneva kolme päeva jooksul (välja arvatud pühapäev ja riiklikud pühad), viiakse saadetis väljastamiseks postkontorisse. Saajale edastatakse saadetise saabumise teade saadetise väljastuskoha ja aja kohta.
  • Saadetised või mitmepakisaadetise pakkeüksused toimetatakse Saaja elu- või asukoha ukseni. 


 Hind: 7,00 EUR